Author Archives: Kamil

Krakowski Gis Day 2015 zbliża się wielkimi krokami!

Na AGH ruszyły przygotowania do tegorocznej edycji Gis Day’a! Na stronie facebookowej Krakowski GISDay pojawiła się pierwsza informacja o rozpoczęciu prac przygotowawczych. Zachęcam do śledzenia strony, aby być na bieżąco ;) Polecam za niedługo zaglądnąć na stronę www, na której jak co roku będą pojawiały się informacje dotyczące Gis Day’a.

Krakowski GISDay

Krakowski GISDay

Jest to również dobra okazja aby powitać nowych członków SKN “Szuwarek”, których zachęcam do odwiedzenia naszego fanpage’a oraz dołączenie do grupy na facebooku, gdzie omawiane są wszystkie bieżące sprawy, a także wyjścia grupowe, wiadomo na co ;)

SKN Szuwarek vs KNGK Geoinformatyka – czyli spotkanie na szczycie! Zapraszamy!

Witam Wszystkich!

Spotykamy się z naszymi kolegami z KNGK Geoinformatyka z AGH w ten czwartek. Miejscem spotkania są “Smakołyki” na Straszewskiego 28 (koło plant, na przeciwko budynków UJ). Godzina spotkania 19:00. Będziemy rozmawiać na temat naszych projektów i tego co moglibyśmy razem zdziałać.

Zapoznajcie się z tematami realizowanymi przez nasz SKN, szczególnie jeśli nie byliście jeszcze u nas na spotkaniu w grudniu. Będzie okazja żeby dowiedzieć się jeszcze raz o tych projektach od tzw. opiekunów projektów. Zapraszam Was również do odwiedzenie strony internetowej naszych kolegów z AGH pod tym linkiem.

Zapraszam każdego zainteresowanego na “Smakołyki” w postaci naszego spotkania!

Spotkanie SKN Hydrogeomatyki “Szuwarek”

Jesteśmy po pierwszym w tym roku akademickim spotkaniu, na które zaprosiliśmy naszych kolegów z całej uczelni. Cieszymy się z każdej osoby, która odwiedziła nas w DZIAŁOWNI. Liczymy, że spotkanie to jedynie prolog do czegoś większego, cytując klasyka:

“…prolog, do znajomości, prawie taki intensywnej jak kolor jej paznokci…”

Bo ważne jest nie tylko to czym się zajmujemy, ale to z jakimi ludźmi osiągamy nasze cele. Jestem zwolennikiem stwierdzenia, że nie ważna jest ilość, ale jakość, a to spotkanie takie było i wierzę, że zainspirowało nie tylko mnie do jeszcze większej pracy i aktywności.

BĄDŹ PROAKTYWNY i DOŁĄCZ DO NAS!

Zapraszamy wszystkich zapominalskich i tych, którzy nie mogli być dziś razem z nami do kontaktu mailowego.

Spotkanie SKN Hydrogeomatyki “Szuwarek”

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką GIS na spotkanie SKN Hydrogeomatyka “Szuwarek”, które odbędzie się w DZIAŁOWNI D 0/9 o godzinie 11:00 w środę 10 grudnia. Opowiemy Wam czym się zajmujemy, jakie projekty chcemy realizować i jak możecie wcielić w życie własne pomysły.

Gis your day !

ZAPRASZAMY!!!

Szuwarek na Krakowskim GIS Day’u 2014

Zapraszamy Was na Krakowski GIS Day, który odbędzie się już w najbliższą środę (19.11) na Uniwersytecie Pedagogicznym. Będzie tam oczywiście SKN Hydrogeomatyki Szuwarek!

Przygotowaliśmy dla Was warsztaty “HydroFun”, a na nich między innymi: Fontanna Herona, bujanie w obłokach, czyli Cumulusy, Cumulonimbusy i inne “Chmurusy”, popływamy również po rzekach Polski, dowiemy się gdzie tak naprawdę jest Bug. Sprawdzimy jak uważnymi byliście na lekcjach geografii, przedstawiając Wam kilka prostych zadań. Za udział w naszych warsztatach i poprawne rozwiązanie zagadek mamy przewidziane nagrody! Program środowego wydarzenia jest dostępny na stronie Krakowskiego GIS Day.

Dzień pełen wiedzy, wrażeń i doświadczeń zaczynamy o 8:00! Oby Was tam nie zabrakło!