Category Archives: Spotkania

Pierwsze spotkanie w nowym roku akademickim 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku akademickim spotkanie. Nieważne na jakim kierunku, czy na którym wydziale PK studiujesz – szukamy ludzi z pasją. Mamy wiele projektów, które planujemy kontynuować, ale również nowe pomysły (klimat innych planet, uczenie maszynowe, blockchain, …). Na początek zaprezentujemy czym się zajmujemy i pokażemy m.in. jak korzystamy z GitLab-a.

Kiedy: 28 października (poniedziałek) 2019 r., godz. 17:00

Gdzie: sala 308, budynek WIŚiE; od 18:00 przenosimy się do sali 319

jeśli planujesz przyjść na spotkanie, prześlij nam wcześniej e-maila ze swoim nazwiskiem oraz rokiem i kierunkiem studiów na adres hydrogeomatyka@gmail.com. Usprawni to organizację.

SKN Szuwarek vs KNGK Geoinformatyka – czyli spotkanie na szczycie! Zapraszamy!

Witam Wszystkich!

Spotykamy się z naszymi kolegami z KNGK Geoinformatyka z AGH w ten czwartek. Miejscem spotkania są “Smakołyki” na Straszewskiego 28 (koło plant, na przeciwko budynków UJ). Godzina spotkania 19:00. Będziemy rozmawiać na temat naszych projektów i tego co moglibyśmy razem zdziałać.

Zapoznajcie się z tematami realizowanymi przez nasz SKN, szczególnie jeśli nie byliście jeszcze u nas na spotkaniu w grudniu. Będzie okazja żeby dowiedzieć się jeszcze raz o tych projektach od tzw. opiekunów projektów. Zapraszam Was również do odwiedzenie strony internetowej naszych kolegów z AGH pod tym linkiem.

Zapraszam każdego zainteresowanego na “Smakołyki” w postaci naszego spotkania!

Spotkanie SKN Hydrogeomatyki “Szuwarek”

Jesteśmy po pierwszym w tym roku akademickim spotkaniu, na które zaprosiliśmy naszych kolegów z całej uczelni. Cieszymy się z każdej osoby, która odwiedziła nas w DZIAŁOWNI. Liczymy, że spotkanie to jedynie prolog do czegoś większego, cytując klasyka:

“…prolog, do znajomości, prawie taki intensywnej jak kolor jej paznokci…”

Bo ważne jest nie tylko to czym się zajmujemy, ale to z jakimi ludźmi osiągamy nasze cele. Jestem zwolennikiem stwierdzenia, że nie ważna jest ilość, ale jakość, a to spotkanie takie było i wierzę, że zainspirowało nie tylko mnie do jeszcze większej pracy i aktywności.

BĄDŹ PROAKTYWNY i DOŁĄCZ DO NAS!

Zapraszamy wszystkich zapominalskich i tych, którzy nie mogli być dziś razem z nami do kontaktu mailowego.

Spotkanie SKN Hydrogeomatyki “Szuwarek”

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką GIS na spotkanie SKN Hydrogeomatyka “Szuwarek”, które odbędzie się w DZIAŁOWNI D 0/9 o godzinie 11:00 w środę 10 grudnia. Opowiemy Wam czym się zajmujemy, jakie projekty chcemy realizować i jak możecie wcielić w życie własne pomysły.

Gis your day !

ZAPRASZAMY!!!

Krakowski GIS Day 2014 nadchodzi …

Tegoroczny Dzień GIS zbliża się szybkimi krokami. W tym roku głównym organizatorem będzie Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie. Impreza zaplanowana jest na 19 listopada 2014. W poprzednim roku GIS Day organizowany był na UJ.

SKN “Szuwarek” będzie współorganizatorem imprezy, więc w najbliższym czasie planowane jest spotkanie koła naukowego. Serdecznie zapraszamy studentów PK, którzy jeszcze nie mieli okazji z nami pracować. Termin spotkania zostanie podany na naszej stronie, ale zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt na adres hydrogeomatyka@gmail.com.

Po spotkaniu

Na dzisiejszym spotkaniu m.in. wybrano nowy zarząd koła na czas maj.2013 – maj.2014

Przewodniczący: Magdalena Feliks

Vice: Paweł Gręda

Skarbnik: Krzysztof Zelek

Sekretarz: Anna Szczurek

Gratulujemy nowemu Zarządowi i życzymy wielu sukcesów (:

Walne Zgromadzenie Koła

Spotykamy się we wtorek 23.04 o godzinie 14:30 pod sala 120. Obecność obowiązkowa.
Na spotkaniu zostaną poruszone kwestie:
- wybór nowego zarządu
- sesja kół naukowych

Do zobaczenia !
Krzysiek