Category Archives: Warsztaty

Krakowski GISday 2017 już za nami

Zakończyła się kolejna edycja święta GIS zorganizowana 15 listopada 2017 r. przez kilka krakowskich uczelni wyższych. W tym roku gospodarzem był Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, zaś tematem przewodnim “Czas dla geoinformacji”.

Jak zwykle posłuchać można było wielu ciekawych prezentacji, zapoznać się z nowoczesnym sprzętem i uczestniczyć w warsztatach. Więcej informacji na stronie organizatora (http://geo.ur.krakow.pl/gisday/).

gisday2017-2gisday2017-1gisday2017-4gisday2017-5

Szuwarek na Krakowskim GIS Day’u 2014

Zapraszamy Was na Krakowski GIS Day, który odbędzie się już w najbliższą środę (19.11) na Uniwersytecie Pedagogicznym. Będzie tam oczywiście SKN Hydrogeomatyki Szuwarek!

Przygotowaliśmy dla Was warsztaty “HydroFun”, a na nich między innymi: Fontanna Herona, bujanie w obłokach, czyli Cumulusy, Cumulonimbusy i inne “Chmurusy”, popływamy również po rzekach Polski, dowiemy się gdzie tak naprawdę jest Bug. Sprawdzimy jak uważnymi byliście na lekcjach geografii, przedstawiając Wam kilka prostych zadań. Za udział w naszych warsztatach i poprawne rozwiązanie zagadek mamy przewidziane nagrody! Program środowego wydarzenia jest dostępny na stronie Krakowskiego GIS Day.

Dzień pełen wiedzy, wrażeń i doświadczeń zaczynamy o 8:00! Oby Was tam nie zabrakło!

Spotkanie otwarte

Zapraszamy na otwarte spotkanie poświęcone możliwościom wykorzystania i edycji wolnych źródeł informacji o terenie na przykładzie portalu openstreetmap.

Spotkanie odbędzie się 05.12.2012 o godzinie 11 sala 308